ČÍNSKÉ MASÁŽE

Čínská masáž pomáhá vyladit tělo a napravit funkční problémy
Čínská masáž, neboli Tuina, je uznávanou terapeutickou metodou, která se používá na podporu léčby celé řady zdravotních problémů. Jedná se o druh masáže, který stimuluje proudy energie včetně bodů, které na nich leží a tudíž funguje na stejném principu jako akupunktura. Tuina se aplikuje po celém těle, s výjimkou končetin včetně prstů u rukou a nohou, kde je vhodnější používat jehly. Při aplikaci Tuiny používáme celou škálu masážních technik, pomocí kterých můžeme stimulovat funkci jednotlivých meridiánů, vybalancovat proud energie čchi a povzbudit činnost tělních tekutin a vnitřních orgánů, na nichž správná funkce těla a mysli pacienta závisí.

Mnoho zdravotních problémů je způsobeno blokádami na dráze energie, které mohou způsobovat bolesti, otoky a akumulaci odpadních látek. Pakliže se nám povede energii znovu rozproudit a znovu nastolit cirkulaci v poškozených tkáních, dojde k postupné rekonvalescenci. Masáž navíc klienta zanechá s příjemným pocitem fyzické a dušení relaxace a revitalizace.

Kdy je vhodné čínskou masáž využít?
Skoro každý může na vlastní kůži pocítit blahodárné účinky čínské masáže, ale oblasti, kde byly zjištěny nejefektivnější výsledky jsou následující: bolesti svalů, bolesti hlavy, migrény, únava vlivem přepracování, napětí v oblasti krku a ramen, uskřípnutý nerv a nejrůznější sportovní zranění. Tuina je zvláště účinná při poranění měkkých tkání, opakovaném natažení svalů, bolesti kloubů, poúrazových onemocnění svalů, při bolesti a omezené pohyblivosti krční páteře způsobené artritidou, vychýlená nebo dislokovaná meziobratlová ploténka, ankylozující spondylartritida (Bechtěrevova nemoc), tenisový loket, zmrzlé rameno, atd.

Cena:
– vstupní prohlídka, vyšetření a první ošetření  1.500,- Kč
– každé další sezení                        800,- Kč

tradiční čínská léčebná metoda