LYMFATICKÉ MASÁŽE

Ruční lymfatická masáž
Ruční lymfatická masáž je velice jemná technika masážních hmatů, která má za úkol obnovit a zvýšit oběh lymfy, protože lymfatický systém nemá svoji pumpu. Jestliže nepracuje nebo je jeho činnost zpomalena, zůstávají zbytky látkové výměny v tkáních. Tukové buňky zvětšují svůj objem, vytvářejí se tukové polštářky, celulitida a otoky. Pomocí lymfatické masáže se lymfa aktivuje a odplaví škodliviny z těla ven. Masér uvolní hlavní uzliny a odvede drenážovanou tekutinu vylučovacím systémem z těla ven. Tato metoda je přirozená a lékařsky zdůvodněná.

Je zcela odlišná od klasických rekondičních či sportovních masáží. Nerozmasírovává se, netlačí, pohyby jsou velmi pomalé, krouživé a jemné, avšak velmi účinné. Celková lymfatická masáž se týká celého těla včetně obličeje. Může se dělat také v různých kombinacích. Účinek lymfatické masáže snižuje nebo odstraňuje otoky, pomáhá odstraňovat pocit těžkých nohou či křeče po dlouhé zátěži. Používá se při detoxikaci organismu, po liposukci a při výskytu celulitidy. Je velmi účinnou terapií při rehabilitaci sportovců, neboť podporuje rychlejší regeneraci po fyzické zátěži, turistice a sportu.

Jedna lymfatická masáž vás nezbaví dlouhodobých potíží a nenastartuje lymfu k její správné činnosti, maximálně vám uleví od "těžkých nohou."  Abychom lymfu rozproudili a pročistili, aby nám mohla zase fungovat správně a odstranili jsme dlouhodobé potíže, je potřeba absolvovat minimálně 6 masáží nejlépe 2x týdně.

Je důležité dodržovat pitný režim, aby toxické látky mohly z těla odcházet. Pro větší účinnost doporučujeme kombinaci s ultrazvukem, který rozbíjí podkožní vlákna, odstředí z tukových buněk tuk a vodu. Urychluje látkovou výměnu v podkoží a metabolismus tuků. Tuto masáž provádíme také na obličeji. Pokožka se pročistí, vrásky se vyhlazují, pleť se regeneruje. Ultrazvukem se zažehlí vhodné účinné látky podle typu pleti.

Cena:
– hodinová lymfatická masáž       1.000,- Kč

tradiční čínská léčebná metoda